عکس هایی از شاندرمن-استاد بزرگزاده
تصاوير سفر به نجف ، كربلا و كاظمين
دهکده ملل شاندرمن

زندگینامه من

 

زندگینامه من( اصـــــــــــلاح شده در تاریخ 4 آبان 92)

نام : مــحـــمــــد صــــادق

 نام خانوادگى :  فـــــرج زاده

تحصیلات :

۱-دانشجوي فـوق ليسانس مـــــديــــريت بازرگاني (دانشگاه آزاد رشــت)

۲- لیسانس حســـــــــابـــــــــداری( دانشگاه پیام نــــــــــور تالــــــــــــش)

۳-پيش دانشگاهي رياضي فيزيك(مركز پيش دانشگاهي باقرالعلوم ماسال)

۴-ديپلم رياضي فيزيك(دبيرستان شهيـــــد چمـــــران شـــــانـــــــدرمن)

عنوان شغل : كارمــنـد

محل كار : اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان

دین و مذهب :    اسلام – شیعه

درتیرماه سال 1367 در خانواده ای مذهبی بدنیا آمدم نامم را محمدصادق گذاشتند چون مادرم دوست داشت نامم صادق باشد و پدرم دوست داشت محمد در اسمم باشد به این جهت ترکیبی از دو اسم یعنی محمدصادق گذاشتند. مادرم خانه دار و پدرم کارمند (مسئول کمیته امداد شهرستان تالش) است. دوتا خواهر دارم ، برادری ندارم . یک خواهر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر از خودم که هردو تا فارغ التحصیل رشته حقوق هستند.من دومین فرزند خانواده هستم.

از کودکی بسیار کنجکاو و شلوغ بودم. از همان کودکی منو مهندس صدا میکردند نمیدونم چرا شاید بخاطر عینکم چون از همان کودکی عینک مبزدم و شاید هم بخاطر باهوش بودن و نکته بین بودنم!

دوران ابتدایی , راهنمایی و دبیرستان را به ترتیب در مدارس شهید بهشتی, ابومسلم و شهید چمران شاندرمن گذاراندم. و مدرک کارشناسی خودم را در رشته حسابداری از دانشگاه پیام نور تالش گرفتم. خدا را شکر هیچ درسی را در دانشگاه نیفتادم همچنین تا دیپلم به غیر از یک درس که معلم با یکی از نزدیکانم مشکل داشت و درسی که 18 میگرفتم منوتجدید کرد.(نام معلم بنا به این حدیث که آبروی مومن از کعبه بالاتر است محفوظ) و بلاخره موفق شدم قبول بشم در هیچ درسی نیفتادم. در دانشگاه تا جایی که میتونستم از انجائیکه عضو فعال بسیج دانشجویی بودم با بسیج دانشجویی همکاری می کردم.بعد از اتمام درسم رفتم دانشگاه تا گواهی فارغ التحصیلی بگیرم و کم کم آماده بشم برای خدمت مقدس سربازی ؛ به محض اخذ این گواهی پیگیر امریه شدم و برای گرفتن امریه (چون هر چه زودتر میخواستم برم خدمت ) همزمان به چندین سازمان مراجعه کردم تا موعد هرکدام زودتر و مناسبتر شد همون جا برم در نهایت چند سازمان با درخواست امریه من مواقت کردند به شرطیکه تعهد بدم که از کسری خدمت بسیج و ایثارگری استفاده نکنم و من هم بررسی کردم و دیدم اگر 6 ماه منتظر باشم تا اعزام شوم و بعد یکسال و نیم خدمت کنم 2 سال طول میکشه به پیشنهاد دوستان رفتم پیگیر معافیت شدم و چون شرایط داشتم خدارا صدهزار مرتبه شکر موفق شدم کارت معافیت را اخذ کنم. بعد از اینکه معاف شدم یکی از دوستان پدرم چون مدرک کارشناسی من حسابداری بود و ایشان به یک نیروی امین نیاز داشت به من پیشنهاد همکاری داد تا در شرکت ایشان بعنوان حسابدار مشغول به کار شوم , من هم رفتم و شرایط را دیدم و قبول کردم و چند ماه در شركت ايشان مشغول به كار شدم.

و الان كه دارم اين مطلبو مينويسم  علاوه بر اینکه دانشجوی کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی گرایش بین الملل هستم بیش از یکسال است كه در اداره كل راه و شهرسازي استان گيلان(راه و ترابري سابق كه با مسكن و شهرسازي ادغام شده)  مشغول به كارم و خدا را شكر در چند ماه اول با لطف خدا عملكردم خوب بود  و از كارم كه رشته و تخصصم بود خيلي راضي ام و ازش لذت ميبرم. و مانند بقيه كارمندان دولت ساعت كاريمون 7:00هست تا 14:30 كه هميشه با دوستان خوبم آقاي فرشاد عادل ، علي آييني و حاج بهرام فرجي ميريم و باهم برميگرديم.

وقتی 18سالم شد به همراه دوستم آقای عیسی جمالی رفتم آموزشگاه رانندگی بانو صومعه سرا گواهینامه گرفتم (در ماسال و شاندرمن آزمون رانندگی برگزار نمی شد). و الان حدود 5ساله که ماشین(اوایل 206 و الان پژو 405) دارم.فعالیتهای خودم را در بسیج از سال 1379 با عضو بسیج عادی شروع کردم و در سال1382 عضو فعال بسیج شدم و در سال 1383 به عضویت گردان عاشورا درآمدم و پس از چند سال در ارکان گردان جانشین فرهنگی گردان شدم و سال 1389 مسئول فرهنگی گردان عاشورا شدم هم اکنون سال 1392 هم فرمانده دسته هم سرگروه حلقه صالحین هستم و حلقه من(حلقه شهید نادری) یکشنبه ها بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع شاندرمن نشست داریم.مسئول گروه مشاوران جوان بخشداری شاندرمن و عضو گروه مشاوران جوان فرمانداری ماسال میباشم ، هرچند مدتی هست که فقط این اسم را به یدک میکشیم!

با سازمان حسابرسی کل کشور هم همکاری داشتم حسابرسی  و انبارگردانی شرکت گاز استان همدان در سال 1388 به عهده من و 3 نفر از دوستانم بود.

علاقمندیها : بیهوده نگذراندن وقتم و مشغول بودن در کاری با اهمیت- انجام دادن کارهای فرهنگی- تاحد توان کمک کردن به دیگران از لحاظ معنوی- در خدمت خانواده بودن- بازیهای کامپیوتری فقط در منزل خود یا دوستان خیلی نزدیک- از آنجاییکه با افتخار میگم از معدود افرادی هستم که بیشترین دوستها را در سنین مختلف با شخصیت های مختلف در شهرها و استانهای مختلف و.... دارم سعی میکنم اینها را حفظ کنم و باز هم دوستان جدیدی پیدا کنم -فوتبال بازی کردن و...ورزشهای مورد علاقه : فوتسال- تنیس روی میز -شطرنج – تکواندو.

فعالیتهای ورزشی هم در رشته های مختلف داشتم و دارم تقریبا چند سال تکواندو رفتم و کمریند آبی را در کلاس استاد خبازکار گرفتم و بعدش دیگه تکوندو را ادامه ندادم.

علاقه ی زیادی به فوتبال بازی کردن دارم و یکبار به عنوان سرمربی با تیم فوتسال فرهنگیان درمسابقات هفته بسیج در شاندرمن قهرمان شدیم.

و یکبار هم بعنوان بازیکن(دروازه بان) با تیم فرهنگیان شهرستان در جام قهرمانی فوتسال شاندرمن قهرمان شدیم

و یکبار دیگر بعنوان بازیکن(دروازه بان) با تیم توسعه منابع(اداری مالی) در مسابقات راه و شهرسازی استان گیلان عنوان سومی را کسب کردیم.

موراد مورد تنفر : اتلاف وقت -دو رویی -منافع طلبی- چاپلوسی- دروغ گویی.بازیگر مورد علاقه : سید جواد هاشمی - مهران رجبی--خانم مرجان گلچين-علي صادقي-

تیم ورزشی مورد علاقه: در ایران پرسپولیس و تیم هایی گیلانی و در خارج بارسلونا ولی حالا که مورینیو رفته رئال , رئال هم تیم خوبی میشه.تیم ورزشی مورد تنفر: در ایران با اینکه مقابل استقلال هستم ولی به چشم تنفر نگاه نمی کنم و از بردش زیاد نارحت نمیشم چون بابام استقلالیه و بردش بابا رو خوشحال میکنه از این جهت خوشحالم و در خارج از آث میلان بخاطر مدیر باشگاهش (برلوسکونی) و لیورپول به خاطر تبلیغ روی پیراهنش متنفرم.بازیکن مورد علاقه: در ایران قبلاً علی دایی و کریم باقری و  حالا که خداحافظی کرده مجتبی جباری و محمد رضا خلعتبری(هم بخاطر بازیشون و هم بخار ظاهر ایرانی و اخلاق پهلوانیشان) -- در خارج از کاکا و تیه ری آنری(هم بخاطر بازیشون هم بخاطر تیپ و ظاهرشون هم اخلاقشون و هم بخاطر مسلمان بودنشون).شخصیت ورزشی مورد علاقه: آقای علی دایی به دلایل فراوان از موفق بودن - خوش فکر بودن - آینده نگر بودن -رک ,شجاع و نترس بودن - خیر بودن و حتی مغرور بودنش خوشم میاد.(البته تا زمانی که برای ایران مثل همیشه مانند یک سرباز باقی بمونه)شخصیت سیاسی مورد علاقه: حضرت آیت ا.. هاشمی رفسنجانی و آقای دکتر احمد توکلی ( البته تا زمانی که مصلحت انقلاب و نظام را مثل همیشه در نظر بگیرند و پشت رهبر بمونن)نکات مثبت بارز : نظم داشتن در کارها-صداقت داشتن- برنامه ریزی در کارها(حتی روزانه)-کمک کردن به دیگران تا حد توان -خوش اخلاق بودن-در هر جا و شهری دوست داشتن.روابط عمومی نسبتاً خوب در برخورد با افراد (چه کودک خردسال چه شخصیتها و مسئولین).

نکات منفی بارز: از خود راضی - علاقه زیاد به ساندویچ!- شوخی با دوستان ، ضایع کردن افرادی که چاخان می کنند-مشکل پسند ، عجول بودن و ناراحتی آشکار از بی قانونی بی نظمی-تعصب زیاد به شاندرمن ولی سعی می کنم عاقلانه باشد.رنگ مورد علاقه : آبی آسمانی و سفید

وب سایت :

WWW.SHANDERMAN1.IR

وبلاگ :

WWW.SHANDERMAN1.BLOGFA.IR

ایمیل :

MSF_SHANDERMAN@YAHOO.COM

 

( اصـــــــــــلاح شده در تاریخ 4 آبان 92)

.: Powered by Jaws Project | Template by TPC :.